2019 by LANGUAGE MASTER

Kosova İngilizce Yaz Kampları

Gençlik Kampları 18+ Yaş

Gelişim Kampları 7 - 17 Yaş

Bir İngilizce yaz kampına gittiğiniz zaman yoğun olarak İngilizce konuşma pratiği yaparken harika arkadaşlıklar kurduğunuz bir tatil geçirirsiniz.İngilizce Gençlik kampları veya İngilizce Gelişim Kampları ile 2018 yazını renklendirmeye ne dersiniz? Bu kamplar ile yeni yabancı bir dil öğrenebilir veya yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Yaz tatilinde nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz, bu seçimi yapmanız için size yardımcı olabiliriz. Sizler için hazırladığımız onlarca yaz kampı içerisinden size uygun bir tanesini bulacağınıza sizi temin ederiz. Language Master 'ın deneyimli eğitmenleri, haftalık sosyal aktiviteleri ve ilk günden son güne bitmeyen desteği ile. Language Master gençlik kampları tam da aradığınız yaz tatili. İlkokul, lise ve üniversite öğrencileri ile genç yetişkinler için tasarlanmış yurtdışı yaz kampları ile yeni bir yabancı dili ana vatanında öğrenebilir, her ülkeden yeni arkadaşlar edinirken gittiğiniz ülkeyi enine boyuna keşfedebilirsiniz. Gençlik kampı seçeneklerimizden birini seçerek yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayın. İngilizceyi evde kitaplardan öğrenmek yerine İngilizce tatil kamplarına katılık pratik yaparak öğrenmenin çok daha yararlı olduğuna tanıklık edeceksiniz. Şimdi uygun fiyatlarla İngilizce yaz kamplarımıza kaydolun!

Kosova İngilizce Yaz Kamplarına katılarak pratik yapmanın çok daha verimli olduğuna tanıklık edeceksiniz. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle ders işlenmesi ve aktiviteler yapılması vize derdi ve masrafı olmadan İngilizceyi Kosova'da etkili bir eğitim ve doğal İngilizce konuşma ortam imkanı sunuyor.

Kosova Yaz Okulu & Yaz Kampı'nın etkinliklerle dersleri bir araya getiren yapısı; öğrencilerin hem sosyalleşip hem de eğlenceli bir ortamda öğrenmelerini sağlıyor. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerin bir arada olması; çok kültürlü ve etkileşimli bir öğrenme ortamı oluştururken, öğrenciler kendi kültürleriyle diğer kültürler arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları deneyimleme şansını elde ediyor.

 Kosova'da unutulmaz bir yaz tatili ve etkili İngilizce eğitimini bir arada yaşamak için bizimle iletişime geçin ve yaz kampı programımıza erkenden kayıt olun.

Şimdi uygun fiyatlarla İngilizce yaz kamplarımıza kaydolun!