KURUMSALİnsan Kaynakları Başvuru

Kariyer

Language Master Ekibi ile bütünleşen, hedefi net, kararlı, planlı, açık iletişime inanan, adil, şeffaf, ulaşılabilir, öğrenen ve öğreten bir ‘Language Master’ olarak aramızdaki yerinizi almak ister misiniz ?

Formu eksiksiz doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Üniversite
Bölüm

Global Deneyim
15'den fazla ülkede 1000 okul ve işimizin merkezindeki dil ile Language Master Dil okulları gerçek anlamda uluslararası bir şirkettir.

Tüm lokasyonlarımızda kültür ve çeşitliliğin kutlandığını göreceksiniz ve böylesine küresel bir erişimle dünya çapındaki fırsatlara erişebileceksiniz.
Uzman Eğitmenler
Language Master'da yeni fikirlerin duyulduğu, yaratıcı risklerin alındığı ve sahiplenmenin teşvik edildiği bir girişimcilik kültürümüz var.

Bir şeyi gerçekleştirmeye cesaret edin ve arkanızda destekleyici bir ekip bulacaksınız.
Esnek Eğitim Programları
Öğrenim tarzınız veya İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturacağız. Yüz yüze, sanal sınıf veya online eğitimlerimiz her kişiye ve her bütçeye uygun alternatifler sunar.
Teknolojik İmkanlar
Uluslararası eğitim standartlarında, teknolojiyi, araştırmayı ve tasarımı kullanarak öğrenim için yeni yollar açıyoruz. İşte bunu nasıl yaptığımıza dair birkaç örnek:
MasterClass aktivite programları, ve İos/Android cihazlar için uyarlanmış Language Master mobil uygulaması.
Yeni Metotlar
Eğitmenler öğrenme verimini artırmak ve modern dünyanın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yeni yollar arayışında. Bu yeni teknolojiler ve yeni yaklaşımlar eğitimde yeni bir dönemin başlangıcı mı?
Kolay Ulaşım
Öğrenci dostu olan Language Master bulunduğu konum itibariyle öğrencilerine ulaşım kolaylığı ve otopark imkanı sağlamakta.
Bizimle İletişim
Armağan, Yenice Sk. No:1, 42090 Meram/Konya
(0332) 323 02 02
Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:00
Abone Ol