2019 by LANGUAGE MASTER

Konya ingilizce Kursu

August 24, 2019

İngilizce eğitiminin önemi günümüzde her geçen gün artarak devam etmektedir. Okul hayatının her döneminde, iş hayatında İngilizce seviyesi oldukça önemlidir. Her şehirde farklı farklı dil kursları bulunmaktadır. Eğitim göz önünde bulundurulduğunda en iyi İngilizce kursu Konya gibi büyük şehirlerde eğitim vermektedir. Eğitim süreçleri ilk olarak seviye belirlemesi ile başlamaktadır. Seviye belirlemesinde dört aşamadan oluşmaktadır. Bu dört aşama; grammar, okuma, yazma ve dinleme- konuşmadır. Bu aşamalardan sonrasında öğrencinin İngilizce konusunda nerelerde eksiği olduğu belirlenerek, seviyesine en uygun sınıflara yerleştirilerek eğitimlere başlanmaktadır. İngilizce kursu Konya için en doğru adres olan Languamaster Dil Kurslarında uluslararası geçerliliği olan altı kurluk eğitim sistemi göz önünde bulundurulmaktadır. 
 

 


 Eğitim Sistemleri Hakkında Genel Bilgiler 
 
 Hangi seviyede eğitim alırsa alsın tüm öğrenciler yüz saatlik eğitim görmektedir. Her ünite sonrasında sınavlar düzenlenmektedir. Sınavlarda gösterilen başarıya bağlı olarak üst seviyeye geçilmektedir. Dört adet kurs bulunmaktadır. Bu kurslar; genel ingilizce, küçük öğrenciler için ingilizce, iş ingilizcesi ve akademik ingilizcedir. İngilizce'de hangi yönden kendinizi geliştirmek isterseniz size en uygun olan kursu seçerek eğitimlere başlamanız mümkündür. Genel İngilizce bölümünü seçildiğinde gündelik iletişim becerileri geliştirilmektedir. Bu kurs kapsamında belirli bir der kitabından konular anlatılmaktadır. Alıştırmalar ile konuşma, anlama, okuma ve yazma konusunda kendinizi geliştirebilmeniz mümkündür. 
 
 Küçük yaşta dil eğitimi oldukça kolaydır. Küçük yaşta çocuğunuzun İngilizce eğitimi alması için en iyi İngilizce kursu Konya bu konuda oldukça başarı göstermektedir. Kelime haznesi geliştirildiği gibi dil bilgisi ve iletişimde de eğitimler görmektedir. 
 
 İş hayatında başarılı olmak için çoğu kişi dil okulu arayışlarında olmaktadır. Bu nedenle dil okulu Konya oldukça başarılıdır. İsteğe bağlı olarak bire bir ya da minik gruplar halinde iş ingilizcesi eğitimi alabilir ve iş hayatınızda başarı sağlayabilirsiniz. 
 
 Üniversite hayatı sonrasında akademik kariyer düşünenler için akademik kursları bulunmaktadır. Bu sayede üniversite kariyerinizi en üst noktalara taşıyabilir ve ingilizce sınavlarında başarı sağlayabilirsiniz. 
 
 İngilizce eğitimi konusunda dil okulu Konya oldukça önem vermekte ve yurt dışında dil eğitimlerine öncelik etmektedir. İstediğiniz ülkeye giderek pratik yapma şansı yanı sıra yeni yerler görebilir ve kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. İngilizce kursu Konya kapsamında Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Güney Afrika seçeneklerinden birini seçmeniz halinde dil eğitimine orada devam edebilmeniz mümkündür. Dil kursunun şubelerinde derslere devam etmenin yanı sıra yeni kültürler görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Farklı kültürlerle birlikte iletişim konusunda da kendinizi geliştirebilmeniz mümkündür. 

 

Please reload

Recent Posts

August 24, 2019

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload