LANGUAGE MASTERYurtdışı Eğitim Programları

LANGUAGE MASTERYurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eğer bir yabancı dili hakkını vererek öğrenmek istiyorsanız, yurtdışı eğitim kesinlikle düşünmeniz gereken, kaçınılmaz bir öğedir. Yurtdışında eğitim alarak, hem o dilde akıcılık kazanacaksınız hem de gittiğiniz ülkenin bir parçası olarak, kişisel ve kültürel birikiminize unutulmaz bir katkıda bulunacaksınız.

Dünyanıza yeni bir pencere açmak için…

Language Master dünya çapında anlaşma sağlamış olduğu geniş bir okul ağına sahiptir. Kanada, ABD, İngiltere, İrlanda, Güney Afrika, Yeni Zelanda, Avustralya, İtalya, İspanya, Fransa, İsviçre veya Malta’daki akredite okullarımızdan birinde yabancı dil öğrenebilirsiniz.

ABD
Amerika Dil Okulu

Amerika dil okulları, yurtdışında eğitim hakkında bilgi toplayan öğrencilerin en çok ilgilendikleri seçenekler arasındadır. Siz de günümüzde oldukça popüler olan Amerikan İngilizcesini öğrenmek istiyorsanız, Language Master’ın size sunduğu Amerika’daki dil okullarını incelemeden kararınızı vermeyin. ABD’nin en popüler ve en gözde bölgelerinde, her biri dünyanın önde gelen eğitim kuruluşlarından olan dil okullarımız ile dilediğiniz dil eğitimini kusursuz bir şekilde alacaksınız.

Neden Amerika Dil Okulları?
 • Amerika Birleşik devletleri yurtdışında dil eğitimi almak isteyen yabancı öğrenci ve turistlerin en çok tercih ettikleri ülkelerden biridir.
 • Amerika’da özellikle İngiltere’ye kıyasla yaşam ucuzdur.
 • Amerika, dünyaca ünlü eğlence merkezlerine ve göz alıcı coğrafyaya sahip bir ülkedir.
 • ABD’de eğitim ihtiyaçlarınıza uygun yüzlerce dil okulu bulabilirsiniz.
 • Amerika’da dil eğitimi sonrası lisans ve yüksek lisans programlarına devam etmek kolaydır.
 • Amerika, dünyanın endüstri ve teknoloji alanında önde gelen ülkelerinden biridir.
 • Çok çeşitli kültürleri potasında eriten Amerika Birleşik Devletleri, ülkede bulunan 20 milyonu aşkın yabancı nüfusuyla kültürel zenginliğe sahiptir.
 • Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler konaklama seçenekleri açısından herhangi bir zorlukla karşılaşmazlar.
Amerika’da Yaşam

Amerika dil okulları ile tipik bir Amerikalının hayatının detaylarını sabahları İngilizce öğrenerek, öğlenleri ders sonrası aktivitelere katılarak keşfetmeye ne dersiniz? Sizlere sunduğumuz Amerika dil kursları çok sayıda farklı şehirde bulunmakta. Amerikan dil okulları arasından kendinize en uygun programı seçmeniz, Amerika dil eğitimi maceranızın olumlu gelişmesinde önemli rol oynayacaktır. Miami’den Seattle’a, San Diego’dan Boston’a sizin istek ve hedeflerinize en uygun dil okulunu bulacağımıza emin olabilirsiniz.

KANADA
Kanada
Kanada Dil Okulu

Kanada dil okulları, yurtdışında İngilizce eğitimi konusunda eşsiz fırsatlar sunuyor. Akredite okullarımızda İngilizcenizi bir seviye ileriye, kendinizi bir adım öne taşıyın! Toronto ve Vancouver dil okullarımız ile size daha uygun olan şehri belirleyerek Kanada dil eğitimi serüveninize start verin.

Neden Kanada Dil Okulları?

Kanada, 1994 yılından bu yana Birleşmiş Milletler tarafından dünyada yaşanılacak en iyi on ülkeden biri seçilmektedir. Kanada, özellikle yaygın ve çok yüksek kaliteli eğitim olanakları, ortalama yaşam süresinin uzunluğu (evrensel sağlık bakım sistemi nedeniyle), gelir seviyesi, düşük suç ve şiddet oranı, cinsiyet eşitliği gibi nedenlerle her yıl ilk sıralarda yer almaktadır. Bununla birlikte; Vancouver, Toronto ve Montreal şehirleri güvenli ve temiz olmaları ve kültürel aktiviteleri yanısıra çekici yaşam tarzları sayesinde dünya sıralamasında yaşanılacak ve çalışılacak en iyi şehirler arasında ilk sıralarda gösterilmektedir. Bu eşsiz durum Kanada Dil Okullarını uluslararası öğrenciler için çekici kılmaktadır.

Kanada’da Yaşam

Açık görüşlü ve çok-kültürlü insanları Kanada gibi büyük bir ülkeye bile eşsiz bir samimiyet katıyor. Kanadalılar dünyada en anlaşılır İngilizce’yi konuşan halklardan biri olduğu için burada yabancı diliniz hızla gelişecektir. Elbette bu ülkeyi sıcakkanlı insanlarıyla tanıyacak olsanız da, Kanada en çok doğa harikalarıyla bilinir. Kanada’da bir akademik yıl geçirin ve Ontario’nun sessiz göllerinde kano kullanmayı öğrenin, Vancouver’ın Whistler Dağında snowboard yapmayı haftalık alışkanlığınız haline getirin, Toronto’da dünya mutfağını keşfedin. Burada bir akademik yıl boyunca haftasonlarınızı Kanada’nın doğa harikalarını keşfederek değerlendirebilirsiniz. Niagara Şelaleleri’nin etrafında tekne turuna çıkın ya da Ottawa’da, Rideau Canal boyunca buz pateni ile kaymayı deneyin. Kanada dünyanın en büyük ikinci ülkesi olabilir, ama dünyada daha iyi bir yaşam kalitesini başka hiçbir yerde bulamazsınız.

İNGİLTERE

İngiltere Dil Okulu

İngiltere dil okulları, İngilizce dil eğitimi konusunda en doğru seçimdir. İngiltere’de dil eğitimi almanın en büyük avantajlarından biri, ülkenin Türkiye’ye olan mesafesinin okyanus aşırı ülkelere göre çok daha yakın olması ve İngilizceyi merkezinde öğrenme şansıdır.

Neden İngiltere Dil Okulları?

İngiltere’nin hemen her bölgesinde dil okulları bulunmaktadır. Uluslararası öğrencilerin en fazla tercih ettiği yerler çoğunlukla Londra bölgesi ve İngiltere’nin güneyinde bulunan sahil kentleridir. Bu şehirlerin dışında adını meşhur üniversiteleriyle duyuran Oxford ve Cambridge gibi köklü İngiliz şehirlerinde de uluslararası öğrenci sayısı her geçen gün artmaktadır.

İngiltere’deki okullar British Council ve English UK tarafından akreditedir. Bu da dil okullarının kalitesini ve güvenilirliğini arttırmaktadır.

İngiltere’de Yaşam

İngiltere dil okulları ile İngilizceyi ana dil olarak konuşulduğu yerde öğreneceksiniz. İngiliz aksanının inceliklerini İngiltere dil okulu ile keşfederken ülkenin zengin tarihini de keşfetme fırsatına sahipsiniz. Dünyanın müzikal başkenti İngiltere’de dil eğitimi alırken Birleşik Krallık içerisinde istediğiniz bölgeye seyahat gerçekleştirebilecek, İngiltere’de dil okulu programımızdan arta kalan sürenizi en verimli şekilde değerlendirebileceksiniz.

AVUSTRALYA

Avustralya Dil Okulu

Avustralya Dil Okulları, İngilizce öğrenmek için en doğru tercihlerden biri. Daima güneşli ve sıcak bir iklimde, stresten ve gürültüden uzak, hem büyük şehrin olanaklarına sahip hem de plaj keyfini yaşayabileceğiniz bir yerde İngilizce öğrenmek isterseniz Avustralya tam da size göre!

Neden Avustralya Dil Okulları?

Dünyanın en güvenli ülkelerinin başında gelen Avustralya’da öğrenci olmak bir çok anlamda avantaj sağlamaktadır: Güvenli bir ülkede yaşamanın rahatlığı, çalışma izni, eğitim ve yaşam standartlarının yüksek olması öğrencilerin her zaman ilgisini çeken en önemli unsurlardır. Öğrenciler, başta Sydney, Melbourne olmak üzere çoğunlukla Brisbane ve Perth şehirlerindeki merkezlerimizde eğitim almayı ve yaşamayı tercih ederler.

Sydney için Avustralya’nın en kozmopolit şehri diyebiliriz. Her yıl milyonlarca turist ve öğrenci ülkeye gezmek ve eğitim almak amacı ile seyahat ederler ve yolculuklarına genellikle ilk olarak bu şehirden başlarlar. Ünlü Opera House ve Harbour Bridge görülmesi gereken yapıların en başında yer almaktadır.

Avustralya’da Yaşam

Avustralya dil okulu ile farklı bir kıtaya adımınızı atın ve İngilizcenizi olabildiğince geliştirin. Dünyanın en merak uyandırıcı kültürlerinden birinin, göz alıcı sahil manzaralarıyla birleştiği bu harika ülkede İngilizce dil okullarında İngilizce öğrenmek, eşine zor rastlanacak bir deneyimi sizlere sunacak.

Eğlencesine düşkün, şehir hayatıyla iç içe bir sahil kültürü hayal edenler için Avustralya’nın yoğun ve hareketli merkezi Sydney dil okulları, Lone Pine Koala koruma bölgesiyle yerli ve yabancı turistleri kendisine çeken sıra dışı kent Brisbane dil okulları ve muhteşem iklimi ve göz alıcı Margaret Nehri bölgesi ile ülkenin son dönemdeki parlayan yıldızı Perth.

Avustralya İngilizce kursu, iletişim ve etkileşime dayalı eğitim sistemiyle hızlı ve garantili bir dil gelişimi vadediyor. Bu muazzam kültürü yakından tanımak ve geleceğinize yatırım yapmak için şimdi Avustralya dil okulları kaydınızı yaptırın, uygun fiyatları ile Avustralya’da dil okulu fırsatını kaçırmayın!

GÜNEY AFRİKA

Güney Afrika Dil Okulu

“Dil eğitimi almak için Afrika’ya gidilir mi hiç!” demeyin… Resmi dili İngilizce olan Güney Afrika’da başkent Cape Town ve Johannesburg dil okullarının bulunduğu ve öğrencilerin dil eğitimi almak için tercih ettikleri iki önemli merkezdir. Mükemmel doğal güzellikler ve modern şehirlerin bir arada bulunduğu Güney Afrika ‘da dil eğitimi almak oldukça ekonomiktir.

Neden Güney Afrika Dil Okulları?

İngiltere’nin en eski sömürgelerinden biri olan Güney Afrika günümüzde bu sürecin izlerini özellikle eğitim alanında avantaja dönüştürüyor. Güney Afrika’da dil okulları genellikle İngiliz dil okullarının şubesi olarak faaliyet gösteriyorlar ve eğitim içerikleri ve kadroları İngiltere’deki merkezlerce şekillendiriliyor. Bu nedenle alacak olduğunuz eğitimin içerik ve kalitesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

 • Dünyanın en çok konuşulan 2 dilinden biri olan İngilizceyi ana dili olan bir ülkede öğrenirsiniz
 • Büyüleyici Afrika kültürünü yerinde deneyimleme şansınız olur
 • Güney Afrika’da dil eğitimi ile kariyer anlamında bir adım öne geçersiniz
 • Güney Afrika’da yaşam hedefleriniz için en doğru hareketi yaparsınız
 • Yalnızca filmlerde gördüğünüz pek çok karede bizzat bulunma ayrıcalığına erişirsiniz
 • Milyonlarca insan ile ana dillerinde konuşabilirsiniz
 • Dünyanın her ülkesinden arkadaşlar edinebilir, onları ülkelerinde ziyaret edersiniz
Güney Afrika’da Yaşam

Güney Afrika dil okullarında, uluslararası ortam ve doğal güzellikler, ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle birleşiyor.

Cape Town ve Johannessburg şehirleri Afrika kıtasının en popüler turistik şehirleri arasında olup, özellikle Avrupa ve Amerika’lı turistlerin doğa sporları için tercih ettiği bölgelerdir. Bu şehirler aynı zamanda yüzyıllardır dünyanın en önemli ticaret şehirleri olduğundan iş hayatı da oldukça hareketlidir. Eğitim ve konaklama maliyetleri ise İngiltere, ABD, gibi seçeneklere kıyasla daha ekonomiktir.

MALTA

Malta Dil Okulu

Malta dil okulları, fiyatları bakımından diğer ülkelerle karşılaştırıldığında daha uygun olması nedeniyle son yıllarda yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. EC Malta Dil Okulu, LSI ve Sprachcaffe gibi bir çok dil okulunu barındıran Malta adası, İngilizce öğrenmek isteyenler için başlangıç seviyesinden üst seviyelere kadar her öğrenci için geniş seçenekler sunar.

Neden Malta Dil Okulları?

Akdeniz’in ortasında üç küçük adadan oluşan Malta dil okulları ararken aklınıza gelen ilk seçenek olmayabilir. Ancak 180 yıl boyunca İngiliz yönetiminde kaldığı için, Malta’nın resmi dili aynı zamanda İngilizce dir.

Bu sebeple günlük hayatınızda İngilizceyi anadili olarak konuşan yerli halkla bolca pratik yaparak Malta dil kursu deneyiminizi en üst düzeye çıkaracaksınız. Türkiye’ye sadece 2.5 saat uzaklıkta olması, haftanın her günü uçuş bulunması ve vize almanın kolaylığı da Malta adası dil okulları seçimini cazip kılıyor.

Malta adası, İngilizce öğrenmek isteyenler için önemli bir seçenek; ülke ekonomisi için önemli bir kaynaktır. Bu da, İngiltere, Amerika gibi ülkelerde verilen dil eğitimiyle öğrencilerin lehine sonuçları olan kıyasıya bir rekabet ortamına neden olmuştur. Eski bir İngiliz sömürgesi olan ve hemen tüm İngiliz okullarının şubelerine ev sahipliği yapan ülkede İngiliz eğitim sistemi uygulanmaktadır. Dolayısıyla, Malta’da dil okulları, İngiltere’yle aynı standartlardaki eğitimi daha uygun şartlarla sunduğu için her yıl artan bir öğrenci talebiyle karşılaşmaktadır.

Malta’da Yaşam

Malta dil okulları ile sizlere yalnızca yeni bir dilin değil, yeni bir ülkenin de kapıları sonuna kadar açılıyor. Yapılan son yönetmelik değişikliği ile birlikte, Malta’da dil eğitimi alan öğrencilere Malta’da çalışma hakkı verildi. Malta’da 3 aylık staj imkanından yararlanabilmek adına dil eğitiminizin en az 32 hafta sürmesi gerekiyor. Malta’da staj için başka herhangi bir koşul aranmıyor.

Size verilen 3 aylık çalışma süresini iyi değerlendirirseniz sponsorluk alarak Malta’da yaşama ve dolayısıyla Avrupa Birliği üyesi ülkelerde kalıcı olma şansınız da bir hayli fazla. Avrupa’da yaşamak için Malta dil okulu eşsiz bir fırsat!

LANGUAGE MASTERGaleri

Bizimle İletişim
Armağan, Yenice Sk. No:1, 42090 Meram/Konya
(0332) 323 02 02
Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:00
Abone Ol